bglogo
(044) 299 43 69
park-royal-logo
Новина
04/03/24

В ЖК PARK ROYAL здійснено продаж першої квартири за новим законодавством про Майбутній Об'єкт Нерухомості (МОН)

facebook-icon
linkedin
twitter

Замовник будівництва «Роял Хауз Девелопмент» здійснив продаж першої квартири у житловому комплексі PARK ROYAL (м. Буча, Київська обл.) шляхом продажу майбутнього об’єкта нерухомості (МОН) у відповідності до Закону України “Про гарантування речових прав на об'єкти нерухомого майна, які будуть споруджені в майбутньому”, що набув чинності 10 жовтня 2022 року. 

Аби зареєструвати таке право “Роял Хауз Девелопмент” пройшов відповідну перевірку державними органами та подав документи у Єдину державну електронну систему у сфері будівництва (ЄДЕССБ). Зокрема, заяву про державну реєстрацію спеціального майнового права.

“Лише надійні забудовники пройшли перевірку регулятором і ми тішимось, що “Роял Хауз Девелопмент” у їхньому числі. Тепер згідно із Законом, ми можемо продавати спеціальне майнове право на об’єкти нерухомості в житловому комплексі PARK ROYAL, який знаходиться у м. Буча, адже згідно з чинним законодавством є всі необхідні дозволи на будівництво житлового комплексу. Окрім того права наших інвесторів теж захищені, оскільки кожен об’єкт нерухомості в будинках житлового комплексу (квартира, паркінг, комерційний об’єкт тощо) внесено до реєстру речових прав Мінюсту, як окремий об’єкт майнових прав”, - коментують у пресслужбі “Роял Хауз Девелопмент”.

Зазначимо, що згідно з чинним законодавством будинкам в житловому комплексі PARK ROYAL, де вже відкрито продаж квартир – присвоєну поштову адресу. Тобто, після введення в експлуатацію будинків – інвестори можуть одразу отримувати право власності на свою квартиру.

Нагадаємо, що у лютому 2024 року стартували продажі квартир у ЖК PARK ROYAL. Для інвесторів відкрито до придбання одно-, дво- і трикімнатні квартири площею від 32 кв.м. до 75 кв.м.

До нового весняного сезону вартість за один квадратний метр стартує – від 888$. Діють особливі умови на розтермінування.