bglogo
(044) 299 43 69
park-royal-logo
Новина
11/12/23

PARK ROYAL - переможець в номінації "Відкриття року 2023" за версією IBUILD

facebook-icon
linkedin
twitter

11 грудня Конфедерація будівельників України відзначила премією UKRANIAN SPECIAL BUILDING AWARDS IBUILD 2023 кращих представників будівельної галузі.

Цьогоріч Royal House отримав перемогу в номінаціях: «Девелопер року 2023» та «Відкриття року 2023» з новим проектом житлового комплексу Park Royal у місті Буча.

«Попри війну для Royal House 2023 рік став роком розвитку, натхненням стала підтримка команди, яка готова працювати і ставати опорою один для одного.  Ми зміцнюємо свої позиції на ринку та вперше виходимо із будівельним проєктом за межі столиці. 

Номінація «Відкриття року  2023» підкреслює особливість нашого нового житлового комплексу «Park Royal». Це буде справжня архітектурна перлина у Київській області», зазначив Олексій Білоконь, комерційний директор Royal House.

Довідка. Park Royal – це сучасний житловий комплекс у м. Буча площею 25 Га, де буде збудовано 23 будинки перемінної поверховості. Поруч з комплексом розташовані парки Бучі та Ворзеля, зручна транспортна розв’язка та зупинка громадського транспорту. Park Royal –  простір в центрі якого знаходиться людина у єднанні з природою. Центральна променада комплексу є головною його артерією і центром тяжіння для майбутніх резидентів, тут буде все необхідне для комфорту в пішій доступності. На території заплановано: дитячий простір для розвитку та ігор kids word площею майже 6000м2, дитячий садок і школа, амфітеатр, оранжерея та власна рекреаційно-паркова зона в 4 Га.

Також спроектовано сучасні укриття цивільного захисту населення. Невдовзі девелопер оголосить про старт продажів.